Учора, 30 червня, у центральному у парку культури та відпочинку імені Лесі Українки відбулася презентація нового соціального проєкту “Школа фрілуфтсліву”.

Його метою є захопити ідеєю проведення різноманітних активностей у поєднанні з природою, об’єднати громадські організації, що працюють з дітьми та молоддю у розвитку фрілуфтсліву у Луцьку.

У перекладі з норвезького fri – вільний, luft – повітря, liv – життя, а у довільному перекладі “фрілуфтслів” означає життя на свіжому повітрі. У Норвегії це філософія, що допомагає позбутися щоденного стресу та пласт культури, що пов’язує людину з природою. Фрілуфтслів – це концепція, згідно з якою потрібно якомога більше часу проводити на природі.

Під час заходу відбулась презентація клубу “Стохід” (голова – Андрій Пилипюк) та соціального проєкту «Міцна, здорова сім’я – запорука процвітання країни!». Зокрема, на це літо заплановано похід із дітьми з незахищених соціальних категорій екологічний похід до ботанічного заказника загальнодержавного значення у Воротневі, сплав річкою Стир та багато іншого.

Окрім цього, провели мотиваційну презентацію про реалізацію проєкту “Сходження на найвищі вершини світу”, демонстрації на тему “Як поводитися зі спортивно-туристичним спорядженням”, “Безпека організації спортивно-туристських етапів через природні перешкоди”, “Принципи організації та проведення водних спортивно-туристських програм”, тест-драйв плавзасобів.