На Волині пройде пісенний конкурс сімейно-родинної творчості “З родинного джерела”. 
Учасниками можуть бути співочі сім’ї, родини з Луцької територіальної громади: дуети, тріо, квартети, ансамблі, без обмежень за віком, поєднані між собою родинними зв’язками.
 Відбір співочих сімей та родин відбувається на конкурсній основі. Кожна співоча сім’я, родина має підготувати два різнохарактерних пісенних твори українських народних пісень (волинські пісні можуть стати перевагою під час оцінювання).
Виконання творів може здійснюватись без супроводу (acapрella) або із живим інструментальним супроводом народних інструментів.
Можливо, це ілюстрація
Для участі в конкурсі учасники повинні до 28 липня 2021 року заповнити заявку та зробити відеозапис двох пісень (відео, може бути аматорським).
Відбір здійснюватиметься за такими критеріями як художній рівень репертуару та виконавська майстерність.
Після цього відбуватимуться виступи учасників конкурсу у Мандрованому фестивалі «З родинного джерела» 14 серпня  – у Жидичині, 15-ого-Рокинях, 21-ого – у Боголюбах, 22 серпня – Забороль.
24 серпня переможці братимуть участь у заходах до Дня Незалежності України (володарі Гран-прі, першого, другого і третього місць запрошуються до участі у концертній програмі на головній сцені Луцька).