Вже 5 липня у селі Почапки, що в колишньому Острозькому районі Рівненської області, починає свою роботу освітній простір «Back to village». Учасники під час перебування там зможуть повернутися до цікавого сільського відпочинку та навчитися того, чого не вчать у звичайній школі. Перша зміна триватиме з 5 до 18 липня. До участі в проекті запрошують дітей віком 9-13 років. Про це розповідає його ідейна натхненниця Ольга Клочко.

«Метою нашого проекту є повернення до забутого дитячого літнього відпочинку. Свіже повітря, однолітки, постійна зайнятість корисними трудовими та розважальними справами дозволять вашій дитині зануритися у цікавий світ сільського життя. Тут знівелюються кордони між «сільськими» та «міськими» дітьми. Натомість, вибудується паркан з дружби, посмішок та взаємодопомоги», – розповідає Ольга.

За її словами, дітям покажуть технології приготування сметани, сиру, кефіру та масла, а ще – навчать основам шиття вручну та швейною машинкою. Також, вихованці проекту займуться виготовленням декоративних речей, вишиванням картин, в’язанням, плетінням.

Проживатимуть учасники освітнього проекту в корпусі місцевої школи, спальні кімнати та хол якої повністю переобладнали під українську сільську світлицю.

Тут дітки ознайомляться із бабусиними хустками, автентичною вишивкою, а спатимуть на ліжках із сіна. На подвір’ї облаштовані локації для ранкових зустрічей, а також для фотосесій.

Дітей долучать і до вирощування овочів, зернових культур, кімнатних рослин. А ще на території живуть різноманітні тварини.

Унікальний освітній проект організовують професійні та активні педагоги. Це перший і поки що такий єдиний освітній продукт в Україні. Ольга Клочко каже, що хоче, аби діти полюбили село.

«Цікаво, а чи знають діти, що хліб «розпочинається» з пшениці, а пластівці з кукурудзи? А вівсяне печиво готують з овесу? Чи відчували діти запах свіжого сіна? Чи знають історію ткацтва, чи розуміють, що все починалося з села?», – про меседжі «Back to village» розповідає Ольга Клочко.

А ще організатори кажуть: «Так» живому спілкуванню, дворовим іграм, вечірнім посиденькам та мандрівкам.

Деталі за телефоном: 093 28 75 580.