18 нових автомобілів швидкої допомоги для спеціалізованих бригад екстреної медичної допомоги передали для медзакладів Волинської області 25 червня.
Придбати чергову партію автомобілів швидкої допомоги вдалося завдяки реалізації в Україні реформи галузі охорони здоров’я, зокрема, Програмі медичних гарантій на рівні вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги. Вона запрацювала з 1 квітня 2020 року.
На зображенні може бути: на відкритому повітрі
Відтак, за державні кошти для Волинської області закуплені 24 нових автомобілів швидкої допомоги для спеціалізованих бригад екстреної медичної допомоги. Швидкі марки «Volkswagen Crafter» створені на базі Volkswagen Crafter українським виробником «Ксенко Авто Продакшн».
З них 14 транспортних засобів марки «Volkswagen Crafter» загальною вартістю 32 млн 480 тис. грн КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» придбало за кошти НСЗУ в межах укладених договорів.
4 автомобілі належать до класу С (вартість одного транспортного засобу становить 2 млн 570 тис. грн), 10 «швидких» – до класу В (вартість одного автомобіля – 2 млн 220 тис. грн).
На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі
Медичний салон автомобіля оснащений відповідно до сучасних вимог. Зокрема, транспорт забезпечено обладнанням виробників США, Німеччини, Японії та Швеції та містить дефібрилятор, апарат штучної вентиляції легень, пульсоксиметр та портативний капнограф. Також у ньому використані сучасні технології шумо- та віброізоляції, теплоефективності, опалення та кріплення елементів.
Немає опису світлини.
Ще 10 нових санітарних автомобілів закуплені Державним підприємством «Медичні закупівлі України», з них 4 транспортних засоби марки «Citroen Jumper» класу С передані сьогодні медзакладам області. Ще 6 автомобілів мають надійти в область до кінця червня цього року. Вартість однієї машини цієї марки становить 1 млн 950 тис. грн.
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі
Автомобілі швидкої допомоги передали спеціалізованим бригадам екстреної медичної допомоги у:
– у Луцьке міське відділення ЕМД №1 – 6 автомобілів (з них 1 – у пункт Торчин);
– у Луцьке міське відділення ЕМД №2 – 6 автомобілів;
– у відділення медицини катастроф – 3 автомобілі;
– у Любомльське відділення ЕМД (пункт Шацьк) – 1 автомобіль;
– у Ковельське відділення ЕМД (пункт Голоби) – 1 автомобіль;
– у Нововолинське відділення ЕМД (пункт Іваничі) – 1 автомобіль.