Студентки Національного університету «Острозька академія» стали переможницями Всеукраїнського конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

Про це йдеться на сайті Острозької академії.

Упродовж року студентки отримуватимуть щомісячну стипендію розміром 2240 грн. Також вони матимуть змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.

Згідно з програмою, головними критеріями відбору були високий рівень фахових знань, лідерські якості та комунікаційні здібності, а також бажання зробити свій внесок у процес перетворення країни.

За результатами конкурсу програми «Завтра.UA» 2020/21, стипендіатками стали студентка V курсу факультету міжнародних відносин, фахівчиня відділу міжнародних зв’язків Альона Стригуль та випускниця факультету Міжнародних відносин НаУОА, адміністратор Волинської бізнес-школи НаУОА Вікторія Фурман.

«Стати стипендіаткою конкурсу «Завтра.UA» – це престижно та почесно, тому ця перемога є для мене мотивацією розвиватися ще більше та рухатися вперед. Запорукою свого успіху я визначаю підтримку та віру людей, що мене оточують, а також впевненість у власних силах і наполегливість у досягненні цілей. Острозька академія стала для мене майданчиком для пошуку себе, розкриття свого потенціалу та розвитку власних сил. Тому що ОА – це люди, які допомагають, підтримують, навчають та мотивують кидати собі такі виклики, як участь у конкурсі «Завтра.UA», – розповідає студентка V курсу факультету міжнародних відносин, фахівчиня відділу міжнародних зв’язків Альона Стригуль. – Також особисто хочу висловити щиру вдячність Тетяні Віталіївні Сидорук, моїй науковій керівниці, за підтримку і допомогу в науковій діяльності!».

Довідка:

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді.

Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі запрошуються всі студенти українських ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності 3 – 6 курсів денної форми навчання, громадяни України, віком до 35 років включно.