Оцифрувати понад 2 000 світлин у різні історичні періоди та стати творцями культурної ініціативи– усіх охочих запрошують долучитися до масштабного проєкту «Рівне та рівняни у фотографіях».

Йдеться про програму обласної бібліотеки, яка отримала грантову підтримку голови Рівненської ОДА та голови облради у розмірі 25 тис. грн.

Так, планується створити онлайн-платформу та оцифрувати понад 2 000 світлин, що ілюструють різні аспекти життя рівнян.

«Професійна діяльність, вулиці і будівлі, світське життя рівнян, події міста, родини та їх традиції, побут, одяг, гастрономія, свята, уподобання і хобі – саме зі світлинами такого характеру ми будемо працювати. Наразі вже опрацьовано понад 300 фотографій», – розповідає авторка проєкту, зав. відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів Олена Самсонюк.

За її словами, долучитися до культурного проєкту може кожен охочий рівнянин. Головне – відібрати фотографію, заповнити анкету, додати короткий опис та віддати світлину на оцифрування.

Передбачається, що онлайн платформа «Рівне та рівняни у фотографіях»  сприятиме активізації суспільного життя, де кожен житель міста долучиться до збереження місцевої історії, адже відчуває власну причетність.

Аби долучитися до проєкту, потрібно:

  1. Принести у бібліотеку фотографії та заповнити анкету, яка буде засвідчувати вашу згоду на публікацію;
  2. Заповнити анкету онлайн на сайті та надіслати відскановане фото за вказаними параметрами.