У четвер, 10 червня, о 18 годині у дворику історико – культурного заповідника відбудеться зустріч із письменницею Катериною Калитко. Авторка розповість про свою крайню книгу «Орден мовчальниць» (2021 р.). Вхід вільний.

Захід відбуватиметься у межах Луцької літературної резиденції «Місто натхнення», приуроченої до 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки.

Модеруватиме зустріч літературна кураторка резиденції Ольга Ольхова.

Нагадаємо, що Луцька літературна резиденція триватиме 5 тижнів – з 17 травня до 20 червня. Її метою є популяризація Луцька та його міських просторів як мистецького осередку, а також міста європейського культурного контексту.

Результатом резиденції стане збірка творів (оповідань, есе, новел), створених резидентами в межах резиденції та під її впливом. Твори, в яких Луцьк є місцем подій, героєм чи містом персонажів, покликані популяризувати місто в українському та європейському мистецьких контекстах як привабливу туристичну дестинацію.

Довідка:

Катерина Калитко — українська письменниця, перекладачка, авторка поетичних збірок і прозових творів. Володарка премії імені Джозефа Конрада. Увійшла до рейтингу 25 кращих літераторів України. Її “Земля Загублених” стала Книгою року BBC-2017. Досліджує та перекладає сучасну літературу Боснії й Герцеговини.