У Волинському краєзнавчому музеї відбулось відкриття персональної виставки «Очі волинської журналістики. Ностальгія». Вона приурочена до Міжнародного дня журналіста, який традиційно відзначають 6 червня.

Виставка стартувала 3 червня. Її автор – заслужений журналіст України Валерій Мельник.

На виставці представлені фотопортрети працівників інформаційної сфери області 2007-2020 років, які автор зробив у різні роки. Загалом тут представлено більше 200 фотографій.

«Я робив ці фото в перервах, – розповідає автор виставки Валерій Мельник. – За 5 хвилин до події фотозйомку робив, під час переїздів, під час неформального спілкування. Результати цієї праці назбиралися у колекцію, яка зараз представлена в обласному краєзнавчому музеї».

Директор музею Оксана Важатко підкреслила: робота журналістів дуже важлива, адже усі, особливо краєзнавці, з нетерпінням чекають матеріалів від журналістів, відгуків на свою роботу, і завжди намагаються зробити так, аби відгук був позитивний.

«Бо через фото і слово журналістів сприймається наша робота, – каже Оксана Важатко. – Тому нам дуже хотілося акумулювати журналістів в переддень їхнього свята і створити таку подію, щоб зібрати їх разом». 

Варто зазначити, що після експонування усі фото поповнять фонди Волинського краєзнавчого музею.