У четвер, 3 червня, о 18.30 на території Музейного дворика (вул.Шопена, 20) відбудеться зустріч з третім резидентом – письменником Максом Кідруком. Вхід вільний.

Захід організували у межах Луцької літературної резиденції «Місто натхнення», приуроченої до 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки.

Як повідомляють організатори, з письменником можна буде поговорити про серію книг “Нові темні віки”, над якою нині працює автор; про теми, які він піднімає у своїх творах. Вони додають, що з Максом Кідруком також обговорять екологічні та політичні проблеми на Землі, колонізацію Марса і технології майбутнього, які ще не існують зараз, але можуть стати реальними за 150-200 років. Письменник розповість про творчі плани й назве дату виходу першого роману нової серії “Колонія”.

Третього червня відбудеться зустріч з відомим письменником Максом Кідруком

Модеруватиме захід директорка міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» — Елла Яцута.

Нагадаємо, що Луцька літературна резиденція триває 5 тижнів – з 17 травня до 20 червня. Її метою є популяризація Луцька та його міських просторів як мистецького осередку.

Результатом резиденції стане збірка творів (оповідань, есе, новел), створених резидентами в межах резиденції та під її впливом. Твори, в яких Луцьк є місцем подій, героєм чи містом персонажів, покликані популяризувати місто в українському та європейському мистецьких контекстах.