Євроклуб «Сузір’я» загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Піддубці, що на Волині, учетверте здобув перемогу у конкурсі проєктів Євроклубів. 

Представництво ЄС в Україні щороку оголошує конкурс проектів Євроклубів для закладів середньої, спеціальної та вищої освіти. Цьогоріч темою було ‘Прямуючи до ЄС, змінюємо Україну’.

Було подано близько 50 проектів з різних областей України.

Проєкт «Аqua vitae – європейський екологічний пріоритет» визнаний одним з кращих серед Євроклубів у 2021 році. Суть проекту – привернення уваги до проблеми збереження води та ощадливого її використання, ознайомлення з екологічною політикою ЄС у цій галузі.

Як розповідає керівниця проекту, координаторка Євроклубу Ольга Чухілевич, перемогу здобули вчетверте. Вперше це був екологічний проект (2017 р.), потім краєзнавчий (2018 р).

“У 2019-20 роках ми працювали над проектом ‘Флагмани змін живуть поруч”. Він передбачав вивчення історій успіху людей, котрі навчалися або працювали в Європі та повернулися впроваджувати отриманий досвід в Україні. Перемога дуже тішить, адже проєкт отримає підтримку Представництва ЄС”, – запевняє пані Ольга.

Вона додає, що проект втілять протягом літа.

Співавторами та партнерами проєкту будуть:

  • Євроклуб «Сучасник» КЗ “Гімназія № 12” Кам’янської міської ради Дніпропетровської обл. ;
  • Євроклуб «Мрія» КЗ «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» м. Луцьк Волинської обл.;
  • Євроклуб «Євро.ua» КЗ «Черкаський ЗЗСО» Черкаської селищної ради Дніпропетровської обл.;
  • Євроклуб «ASTRA» Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. №11-колегіум м. Луцька.

Загалом до списку переможців потрапили 26 проєктів Євроклубів країни.

До слова, у лютому 2020 року учнів школи с.Піддубці запросили у Представництво ЄС. Координаторка Євроклубу Ольга Чухілевич отримала запрошення на Форум мереж ЄС. Там голова Представництва Маттью Маасікас зустрічався з євроінтеграторами України.
За підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні