Острозька команда перемогла у цьогорічному конкурсі. Результати оголосили сьогодні у прямому ефірі, під час якого команди міст-фіналістів презентували свої концепції.
Про це повідомляє ITV.

Зокрема, у фінал вийшли 10 кращих команд з Вінниці, Івано-Франківська, Острога, Луцька, Чернівців, Маріуполя, Одеси, Умані, Хмельницького та Миколаєва. Вони презентували власне бачення розвитку молодіжної політики у своїх містах.

“Було відчуття, що це має статися. Але коли почув, то, відверто, скинув усю вагу років, відчув себе знову юним. Переможцями бути круто! Запрошуємо усіх у славний древній і молодий Острог, бо Острог об’єднує!” – розповідає міський голова Острозької територіальної громади Юрій Ягодка.

Офіційна передача статусу Молодіжної столиці відбудеться восени. Передаватиме її Тернопіль. А доти місто-переможець має час шукати партнерів та фінанси й підготуватися до того, аби у 2022 році презентувати себе як Молодіжна столиця України.

“Я дуже рада, що в нас повірили, що нам дають можливість довести, що маленьке місто таки стане столицею, дати прочухана навіть великим містам. І ми зробимо усе можливе і неможливе, аби довести, що ми того варті,” – зауважила начальниця відділу з питань молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради Анастасія Штундер.