150-річчя від Дня народження Лесі Українки в Луцьку відбудеться міський конкурс читців «ЛеЛіра» з нагоди відзначення 150-річчя від Дня народження Лесі Українки.

Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини української поетеси Лесі Українки, виявлення обдарованої молоді, сприяння формуванню високого рівня читацької виконавської майстерності.

До участі у конкурсі запрошують дітей, учнівську молодь, студентів середніх та вищих навчальних закладів, аматорів художнього слова Луцька.

Конкурс відбуватиметься в один тур 13 листопада в приміщені мистецького салону «Лесина світлиця», за адресою вул. Драгоманова 23 (Державний історико-культурний заповідник у місті Луцьку).

До участі прийматимуть відеозаписи виступів учасників, відзняті спеціально для конкурсу. Вони мають бути не використані раніше та надіслані на електронну адресу конкурсу не пізніше 03 жовтня 2021 року. Монтаж відео допускається за умови, що 80% відеочасу конкурсант буде присутнім у кадрі. Звук та відео повинні бути максимально якісними. Дозволяється зйомка зі смартфона. Титрування не потрібне. Окремо журі врахує глядацьке голосування, яке буде проведено на сторінці департаменту культури Луцької міської ради у фейсбуці для вручення диплому «Глядацьких симпатій».

У випадку погіршення епідеміологічної ситуації та посилення карантинних обмежень конкурс відбуватиметься у форматі онлайн. Про це учасників проінформують окремо.

Ознайомитись з детальним положенням та отримати анкету учасника можна на фейсбук-сторінці Мистецький салон «Лесина світлиця», або написавши за електронною адресою LеLira@gmail.com.

Заявки приймаються до 03 листопада 2021 року.