Володимир-Волинському ТМО відремонтували терапевтичне відділення. 

Зокрема, у відділенні відремонтували 13 палат, у яких розміщені 40 ліжкомісць. Також обладнали дві кімнати гігієни, маніпуляційний кабінет, сестринську, ординаторську та технічне приміщення.

1 травня у відділення переведуть перших пацієнтів.

Ремонт втілили за кошти, які підприємство отримало з надання медичних послуг пацієнтам (Національної служби здоров’я України). За 2 мільйони 700 тисяч гривень провели будівельні роботи, а на майже 600 тисяч гривень закупили нові меблі.

Нагадаємо, з 1 квітня 2020 року запрацювала Програма медичних гарантій на рівні вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги. Заклади охорони здоров’я, які надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу, розпочали роботу за договорами з НСЗУ, і саме від цього залежить розмір фінансування, яке отримує лікарня.

 

«Ми будемо далі розвиватися швидкими обертами, щоб було зручно пацієнтам, а персонал мав гідні умови праці, бо вони дійсно на це заслуговують», – наголосила директор КП «Володимир-Волинське ТМО» Тетяна Ващук.

Як зазначає головний лікар медзакладу,  найближчим часом у хірургічному відділенні заплановані ремонтні роботи, а також буде закуплене нове обладнання.