Свіжа продукція, перерізана червона стрічка та перші задоволені покупці. Сьогодні у Рівному відбулося гучне відкриття фірмового магазину “М’ясна точка”, що за адресою вул. Корольова, 8. 

М'ясна точка

На полицях магазину можна знайти свіженьку продукцію від виробників ТМ “Пан Курчак” та ТМ “НМК”. Курятина, свинина, ковбаси на будь-який смак – від асортименту в покупців розбігаються очі.

М'ясна точка

М'ясна точка

“Я побачила, що сьогодні відкриття, тож вирішила придбати ковбаси та замариновану курячу продукцію. Приємно здивована цінами та сервісом. Все так зручно! Я вже давно споживаю продукцію ТМ “Пан Курчак”, тому відтепер буду постійною клієнткою цього магазину”, – ділиться враженнями від відкриття “М’ясної точки” рівнянка Ольга.

М'ясна точка

Покупці зазначають, дуже зручно, що у магазині є ще й молочка, хліб, бакалія, напої. Повертаючись з роботи можна придбати все, що потрібно. У “М’ясній точці” розповідають, спеціально залучають до співпраці місцевих виробників, аби популяризувати якісні продукти від “своїх”.

М'ясна точка

“Ми є локально західним регіональним брендом, який виготовляє продукцію. Тож дбаємо про місцевого виробника і залучаємо його в кожному місті, де відкриваємося. У Рівному це – ТМ “Рум’янець”, “Щедрик”, “Пан Пацюк” та інші. Хочемо долучати до співпраці місцевих підприємців, щоб працювати у синергії, допомагаючи розвиватися”, – розповідає директор з розвитку проекту Василь Філіпчук.

М'ясна точка

На вулиці Короленка, 8 можна не лише зробити покупку на щодень, а й перекусити. Тут є і бургери, і нагетси, і крильця, і хот-доги. Особливо цей додатковий бонус від магазину оцінять батьки. Вони можуть робити покупки, поки дітки ласують трендовим чорним бургером з корисною курячою котлетою.

М'ясна точка

Продавчиня магазину Інна переконана, що продукція матиме попит. Жінка каже: “М’ясна точка” точно стане для жителів “Ювілейного” улюбленим магазином, адже вони вже підмітили високу якість та низькі ціни.

М'ясна точка

Рівняни вже оцінили фірмовий магазин “М’ясна точка”, а незабаром це зможуть зробити ще й житомиряни. Адже в кінці травня три фірмові магазині з’являться і в їхньому місті.