Студент-магістр спеціальності «Політологія» Богдан Сітарський отримав диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Про це повідомляє на своєму сайті НаУОА.

Захід відбувався 15-16 квітня 2021 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені П.Тичина.

Тема наукового дослідження — «Розподіл впливу між політичними партіями в процесі прийняття рішень у місцевих радах України». Його проводили за сприяння наукового керівника, доцента кафедри політології та національної безпеки Віталія Лебедюка.

“Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з політології, що був організований Уманським державним педагогічним університетом імені П.Тичина був хорошою можливістю спробувати свої сили та апробувати свої наукові напрацювання. Незважаючи на он-лайн формат конференції, все було організовано добре і досить цікаво було почути роботи, що презентували мої ровесники із різних міст та університетів України. Дякую моєму науковому керівнику Лебедюку Віталію Миколайовичу за те, що порекомендував взяти участь в такому конкурсі і закликаю всіх студентів також брати участь в таких заходах!”, – ділиться враженнями Богдан Сітарський.