Майстер народної творчості з Волині Анатолій Бойко встановив два світові рекорди. Він просвердлив у курячому яйці 33 346 отворів, а в гусячому – 52 745.

Про це повідомила керівниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова у фейсбуці, – розповідає #шо_там.

За її словами, практично між отворами відстань на шкаралупі залишилася не ширше нитки.

«Коли ця унікальна робота вже була готова, Майстер наважується на ще один експеримент! І виконує роботу, яка практично знаходиться за межею можливого! Він вирішує в цій же техніці створити шедевр з шкаралупи курячого яйця, яка набагато тонша і крихкіша. І… неможливе стає можливим!», – написала Лана Вєтрова.

Вона зазначила, що 17 квітня 2021 року у Володимир-Волинському провели реєстрацію одразу двох світових рекордів – «Максимальна кількість отворів, просвердлених у шкаралупі гусячого яйця» і «Максимальна кількість отворів, просвердлених у шкаралупі курячого яйця».
Немає опису світлини.

Для роботи майстру знадобився місяць щоденної роботи та 55 свердл.

Національний Реєстр Рекордів знайшов у світі аналог такої роботи у Боснії, але зі значно меншим параметром – там в шкаралупі курячого яйця створено 14 129 отворів.

Усього в його колекції майже 500 унікальних робіт з шкаралупи яєць, оздоблених металом та дорогоцінним камінням, жодна з яких не повторюється.