П’ять обласних премій у розмірі 15 000 гривень кожна отримають молоді учені області. Така винагорода призначається за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Так, обласна премія запроваджується щороку для молодих науковців, які досягли вагомих наукових здобутків. Це особи до 35 років включно, з освітою не нижче магістерського рівня. Або ж, до 40 років включно, зі ступенем доктора наук.

«Загалом, конкурсній комісії представлено матеріали семи претендентів на призначення премій. Їх тематика дуже різноманітна. Зокрема, це роботи з історії педагогіки, психології, обліку, менеджменту, водного господарства та будівництва. Всі вони дуже вагомі та представляють нашу область на найвищому рівні. На жаль, серед них потрібно було обрати лише п’ять», – зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Лауреатами обласної премії стали:

Сергій Куницький – кандидат технічних наук, провідний науковий співробітник науково-дослідної частини Національного університету водного  господарства та природокористування.

Ольга Павелко – доктор економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Національного університету водного  господарства та  природокористування.

Катерина Павелків – доктор педагогічних наук, професор кафедри іноземних мов Рівненського державного гуманітарного університету.

Ольга Ткачук – кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія».

Оксана Марчук – доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука».

Цьогоріч премії планують приурочити до Дня науки, який відзначатиметься 15 травня.