Сьогодні відбулось відкриття традиційного мистецького проєкту “Великодня майстерня”, що відбувається у Луцьку напередодні Великодня.

За словами методистка Палацу культури Олесі Іщук, майстерня працюватиме з 14 до 28 квітня цього року. До роботи задіяно сім майстрів, серед них — Юлія Богданова, Анатолій Філозоф, сімейство Бондаруків, Ірина Голощапова.

“Тут відбуватимуться зустрічі з етнографами, фольклористами, майстер-класи з писанкарства, соломоплетіння, будуть виготовляти великодні листівки, лялечки, обереги та багато іншої великодньої атрибутики. У зв’язку з карантинними обмеженнями в одному майстер-класі зможуть взяти участь не більше п’яти осіб, буде вибудовано чіткий графік, відповідно до якого усі охочі зможуть долучитися”, – розповіла методистка Палацу культури Олеся Іщук.

Першими учасниками стали діти з соціально вразливих категорії населення. Майстер-клас з писанкарства для них провели Ірина та Андрій Бондаруки.

До слова, творчий проект «Великодня майстерня» реалізовується спільними зусиллями департаменту культури міської ради, Палацу культури міста Луцька, управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також окремих майстрів народних ремесел.