У Рівному стартував проект #ТиЗможешЗіЩедрик. Як розповідають організатори, основна ідея полягає в тому, щоб продемонструвати своїм прикладом, що змінитися, схуднути за 90 днів – це цілком доступно і реально.

Для цього потрібно впродовж трьох місяців займатись спортом, дотримуватися правильного режиму дня, повноцінного сну та харчуватися по збалансованій дієті. Вона розроблена дієтологом та тренером Володимиром Шустом. Дієта буде доступною в соціальних мережах ТМ “Щедрик”.

Учасниця проекту Мирослава Бійчук, яка стартує в проекті з вагою в 156 кг. А раз у два тижні, організатори на своїх сторінках в соціальних мережах, публікуватимуть відео-звіти про її будні, про нові успіхи, результати або ж проблеми, які спіткали. Важливим нюансом є також й те, що перед стартом проекту учасниця здала всі необхідні призначені лікарем та нутріціологом аналізи та обстежилася.

Немає опису.

Як зазначила директор з розвитку ТМ Щедрик Марія Рудомська – Воронцова, цей проект для них теж свого роду виклик.

Ми теж по – своєму ризикуємо, адже нічого не знімали наперед, все буде відбуватися в процесі. Всі результати та досягнення, які будемо оприлюднювати, це все знято зараз, в цей момент. Це ніби як реаліті-шоу, в якому фінал не відомий, але по сценарію «хепі-енд» буде вражаючим. Ми це обіцяємо) Тим паче, в якості своїх продуктів впевнені, у великому бажанні учасниці переконані, та й команда підібрана надто професійна, щоб не вийшло. Тому очікуйте перші відео-звіти та обов’язково приєднуйтеся. Бути кращим ніколи не пізно, і навіть не вагайтеся долучатися, бо #ТиЗможешЗіЩедрик», – розповідає директор з розвитку ТМ Щедрик Марія Рудомська.