45 вчителів фізичного виховання та тренерів з усієї України стали учасниками «Football for everyone». Проєкт покликаний боротися з гомофобією, трансфобією та дискримінацією через спорт та футбол, зокрема.

Ботова Ліна, яка працює в ООЗ «НВК» ЗОШ 1-3 ст.гімназія смт. Голоби, стала однією з учасників проєкту.

На проєкті протягом 9 днів учасники прослухали 4 лекції від спікерів, мали онлайн-зустріч зі спортсменками аматорського жіночого футбольного клубу «NRG» — Інною Дідич та Марією Гончарук. Також взяли участь у 3-ох заняттях, на яких розглядали практичні кейси, пов’язані із дискримінацією на основі гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації.

Після навчальної частини проєкту кожен учасник реалізував свій власний локальний проєкт — це тренінги, які учасники та учасниці провели для своїх учнів та учениць в онлайн- чи офлайн-форматі (залежно від епідеміологічної ситуації в регіоні).

Ботова Ліна провела тренінг для своїх учнів та учениць. Під час проєкту вони обговорили теми дискримінації за різними ознаками, зокрема й у спорті.

«Багато хто не вважає, що дискримінація за гендерною та сексуальною орієнтацією, не є проблемою взагалі. Але це не так. Власне, тому і подалась на проєкт – аби самій отримати знання з цієї теми. Для мене цей проєкт був новизною, починаючи з формату: спілкування з колегами з усієї  України, цікаві спікери! Найбільше припало до душі заняття про «Гендерну рівність у спорті» та «Гомофобію, як соціальне явище». Впевнена, що цей проєкт вразив не тільки мене. Свої знання я вирішила передати своїм вихованцям, а тому провела власний проєкт. У школі було проведено лекцію на тему «Гендерна рівність у спорті». Діти та вчителі дізнались для себе вражаючі факти, і я вірю, що це змусить їх замислитись над важливістю цієї теми та розширить їхній світогляд», – розповідає учасниця з Волині Ліна Ботова.

Проєкт реалізовував Klitschko Foundation в межах місяця Football v Homophobia Month of Action, який ініційований організаціями Fare Network і Football v Homophobia.