У Рокитнівській територіальній громаді відбулися навчальні заходи у форматі «Фахової майстерні» для працівників сфери культури у межах проекту “АРТ-громада”.

«Фахова майстерня» для менеджерів культури у Рокитному зібрала фахівців культурної сфери новоствореної громади. Експерти у сфері децентралізації та розвитку креативних індустрій розповіли учасникам про основні зміни та правові аспекти діяльності закладів культури в нових умовах.

Немає опису.

«Культура Рокитнівщини завжди була на високому рівні. І наша головна задача у процесі реорганізації – не втратити культурну родзинку, а, навпаки, розвивати свої особливості та виходити на новий рівень – зазначив голова Рокитнівської громади Григорій Таргонський. – Рокитне навколо себе об’єднало 25 населених пунктів, а це колишніх 11 сільських рад. Мережа культурної сфери велика – 25 клубних закладів, 23 бібліотеки та музична школа.  Громада прийняла усі заклади культури у свою власність. Рокитне має і свої культурно-мистецькі родзинки  нематеріальної спадщини-  бортництво, ткацтво, обряд весілля, планують розробити туристичний маршрут – стежками Князя Ігоря».

Працівники сфери культури отримали рекомендації від виконавчої директорки Рівненського РВ АМУ Тетяни Грещук, експертки з фінансових питань Людмили Кушнер, експерте проекту з правових питань Василя Куриласа, начальниці відділу регіонально-культурної політики управління культури і туризму Рівненської ОДА Галина Ковальчук та голови громадської організації «Нація Талантів» Оксани Ігас.

Немає опису.

В рамках роботи фахової майстерні експерти ознайомилися з роботою закладів культури Рокитнівської громади. Відвідали – музичну школу та будинок культури, де оцінили творчі здобутки та напрацювання творчих колективів.