Понад місяць школярі села Степангород навчаються в нових умовах. У першому корпусі закладу вже закінчили ремонтні роботи. 

У оновленому корпусі тепер перебувають 655 учнів і 63 вчителі.Також тепер навчання триває лише одну зміну, а не до 7 вечора – як раніше.

“Батьки, діти та вчительський персонал завдячує кожному, хто не стоїть осторонь нашої школи. Більше 6 років ми чекали, аби навчатися у стінах цього новенького корпусу. Тут немає ні протікаючого чого даху, ні тісних кабінетів. Скажу щиро – мрія дітей збулась. Адже вже місяць ми проводимо тут уроки і я дійсно бачу, з яким задоволенням щоранку діти біжать на уроки», – ділиться враженнями в.о директора Степангородської школи Світлана Іваненко.

Так, в закладі є 25 класів, а також лабораторні, вчительські, методичні кабінети та їдальня. В позашкільний час дітей залучають в гуртки за 7 напрямками.

⠀ «Приріст населення – це особливість і гордість нашого Полісся. Однак наразі Рівненщина відчуває гостру потребу у добудові ще 12 шкіл, які в основному знаходяться на півночі області. Варто зазначити, що ми продовжуємо вести діалог із профільними міністерствами. Нам важливо, аби діти отримували не лише якісну освіту, а й вчилися в комфортних умовах», – зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

До слова, 2 і 3 корпус школи на стадії завершення.