Висадити понад 1 мільйон дерев за добу у 100 країнах світу. Таке завдання собі поставили організатори екологічного проєкту «Greening Рlanet».

Про те, як на Рівненщині буде відбуватися озеленення планети та яких результатів вдалось досягти минулого року, розповіли під час зустрічі ініціатори проєкту.

«Сформувати еко-свідомість та привернути увагу до екологічного питання. Це ті завдання, на які ми впевнено тримаємо курс вже не один рік. Глобальна міжнародна програма з озеленення охопила ініціативою увесь світ. Починаючи 10 квітня у 100 країнах світу планується висадити 1 мільйон дерев. Запрошуємо до участі і Рівненщину, адже минулого року область показала дуже потужні результати», – зазначає голова БФ «Озеленення України» Ганна Крисюк.

Так, минулоріч на Рівненщині вдалось висадити понад 200 тис. саджанців молодих дерев у парках, лісах та скверах.

«Рівненщина – екологічно свідома область. Понад 40% нашої території засаджена 115-ма мільйонами дерев. Тому ми з радістю приймаємо естафету та обов’язково долучимось до міжнародного проекту. Щоб підтвердити свої слова, разом із ініціаторами проекту вже сьогодні посадили 2 саджанці калини біля будівлі облдержадміністрації», – розповідає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За його словами, у планах – перевищити попередній результат та висадити ще більше дерев на Рівненщині. Адже з таких важливих ініціатив і починається колективна історія успіху.

Як розповів представник обласного управління лісового господарства Віталій Сухович, лісівники області вже розпочали підготовку грунту до висадки. А перед початком акції вони проведуть детальний інструктаж для учасників.

Аби стати учасником міжнародного проєкту та долучитись до висадки дерев потрібно заповнити анкету.

Детальніше про ініціативу можна дізнатися на сайті.