З нагоди Міжнародного дня театру та 5-річчя зразкової аматорської театральної студії “Бешкетники” у Палаці культури відбулась довгоочікувана “Театральна імпреза”.
До уваги глядачів були представлені новостворені етюди та театральні мініатюри юних студійців, викладачів Олесі Іщук і Анни Кутової та керівника колективу Вадима Хаїнського.
May be an image of 3 людини, люди стоять та у приміщенні
Впродовж усього заходу гучними оплесками акторів підтримувала велика театральна родина, а привітати “Бешкетників” прийшли вокальна студія “Співаночка”(керівник Тетяна Ярошик) та танцювальний колектив “Diamond” (керівник Анна Рекретюк).
May be an image of 2 людини, люди стоять та у приміщенні
З вітальним словом виступив директор Палацу культури міста Луцька, заслужений діяч мистецтв України Юрій Войнаровський та вручив почесні подяки найактивнішим студійцям, викладачам та керівнику “Бешкетників”, аби відзначити вагомий внесок у популяризацію театрального мистецтва серед дітей та молоді.
May be an image of 8 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні
Також привітали присутніх та вручили подяку колективу завідувачка відділу аматорського мистецтва та народної творчості Обласного науково-методичного центру культури Олена Мартинович та методист цього ж відділу Лідія Клімчук.
Немає опису світлини.
До слова, у фойє Палацу культури організована виставка з нагород, дипломів, фото та сувенірної продукції театральної студії “Бешкетники”.
May be an image of 1 особа