У Рівному небайдужі активістки організували курси самооборони для жінок. Організатором виступила депутатка Анна Хлістунова-Шарпар. Метою заходу було навчити жінок захищати себе в критичних ситуаціях, які можуть бути небезпечними для їхнього життя.

Також, з учасницями тренінгу працювала психолог Ольга Клочко. Вона розповіла рівнянкам як розпізнати насилля, як боротися з аб‘юзом і зрозуміти, чому так відбувається.

«Насилля – це крайній прояв агресії та вчиняється задля зняття напруги. Тому розуміння форм, типів, видів та ролей  дозволяє змоделювати ситуації протидії або недопущення. Заняття у формі тренінгу, на мою думку,  є  ефективнішим  для засвоєння цієї теми. Адже, лекційний виклад не всі готові сприймати, натомість виконання вправ та «програвання» ситуацій дозволяє  враховувати досвід та погляди кожного учасника і спільно підійти до розуміння проблеми», – пояснює Ольга Клочко.

Опісля роботи з психологом, учасниці перейшли до фізичних вправ. Курси самооборони проходили в спортзалі. Там жінки змогли опрацювати методи фізичного захисту від насильника. Загалом участь в заході більше 15 осіб. Проект діятиме на постійній основі. Наступним етапом буде заняття в басейні.

Про майбутні заходи організатори інформуватимуть в спільноті у соцмережі Facebook.

Довідково:

Кожні 3 хвилини жінки в Україні потерпають від домашнього насильств. В 90% випадків кривдник повторно знущається над своєю жертвою.