4 квітня у Луцьку пройде міський фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я».
Фестиваль проводиться з метою залучення різних верств населення, зокрема дітей дошкільного й шкільного віку та дорослих до занять фізичною культурою, пропаганди здорового способу життя, активізації змістовного сімейного дозвілля.
До участі у фестивалі допускаються команди в складі 3-х осіб: тато, мама та дитина (2011-2013 р.н. і молодша), які проживають у м. Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу.
Програма фестивалю включає 5 естафет – “Фрізбі”, “Флорбол”, Попади в ціль”, Смуга перешкод”, “Кобмінована”. Усі учасники повинні бути одягнені в медичну маску або респіратор.
May be an image of текст «луцька мська рада департамент CÌM'İ, молод TA спорту кз <<лмцфзн "спорт для всіх" луцькой мсько" ради> фестиваль "TATO, MAMA, я- спортивна сім'я" квітня 2021 PoKy кз "дюсш Nº 3 луцькой мськой ради" (вул. глушець, 20 бля κп "луцький зоопарк) 09.00 год. 10.00 год. реестрация початок змагань»
Переможці фестивалю визначаються за найменшою загальною сумою набраних очок учасниками команд у чотирьох спортивних естафетах.
Команди, які посіли І-III місця в загальнокомандному заліку нагороджуються дипломами, медалями, призами, а всі учасники змагань солодкими подарунками від комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради».
Учасникам потрібно подати заявки, завірені лікарем, в суддівську колегію за 30 хвилин до початку змагань. Членам команд необхідно мати з собою підтверджуючі документи: батькам – паспорт, дитині – свідоцтво про народження.
Попередні заявки подаються до 02.04.2021 року в КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» за адресою: 43025, м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 21, каб. 203, тел – 724 611, або електронною поштою: sportdlavsih.lutsk@gmail.com
Фестиваль пройде в спортивному залі КЗ «ДЮСШ № 3 ЛМР» (вул. Глушець, 20).
Прибуття та реєстрація команд – 09.00 год. – 09.45 год.
Початок змагань – 10.00 год.
З положенням фестивалю можна ознайомитись тут.