У галереї “Євро-Арт” дві рівненські мисткині поєднали свою творчість у виставці, що має назву “Діалоги”. Вона відкрилась 25 березня. Лариса Польохіна у своїх живописних сюжетах подовжує життя квітам, а Галина Вокальчук макрозйомкою “зупиняє час”.

Про це пише Суспільне.

“Називається “Самовтеча”. Іноді потрібно здійснити цей акт самовтечі, щоб глибше пізнати себе і потім знову повернутися в світ”, – презентувала рівнянка Галина Вокальчук свою фотосерію.

Вона була створена під впливом творчості Василя Стуса і його неологізмами у назвах світлин. Її вона присвятила онкохворим, бо й сама свого часу стикнулася з цієї недугою.

У Рівному дві мисткині презентували спільну виставку "Діалоги"
Фото Суспільного

“Ось таке натхнення Стус мені дав і передаю відповідно як естафету до боротьби людям, які борються з недугою. Щоб не втрачати надії, а навіть у найскладніших умовах звернутися до творчості, яка лікує”, – каже фотомайстриня.

В чорно-білій серії “Творчі люди” портрети рівненської художниці Ольги Полянської та історика зі Здолбунова Олега Тищенка.

На кольоровій світлині – наставники Галини Вокальчук у фотомистецтві: Володимир Карчевський і Олександр Харват.

У Рівному дві мисткині презентували спільну виставку "Діалоги"
Фото Суспільного

“Тоді якраз була весна, перед літом поїхали на Білівські пагорби. Ми фотографували початок ранку, нового дня. Бігали там з фотоапаратами, і в цей момент пані Галина нас піймала”, – розповів фотохудожник Олександр Харват.

Виставка, що має назву “Діалоги”, поєднала 22 світлини Галини Вокальчук і 42 живописні сюжети Лариси Польохіної. На більшості олійних робіт зображені квіти.

У Рівному дві мисткині презентували спільну виставку "Діалоги"
Фото Суспільного

“Я взагалі, як кажуть, квіткарка: люблю писати квіти і пейзажі. Це моє, бо мені це близьке. Я навіть в цей абстракт хотіла квіток додати. І ніби вийшло, як на мене”, – говорить художниця Лариса Польохіна.

“Діалоги” Галини Вокальчук і Лариси Польохіної у “Євро-Арті” експонуватимуть до 18-го квітня.