У Рівному провели пробіжку із собаками. Усе відбувалось в онлайн режимі.  Протягом певних днів кожен учасник самостійно обирав місце, маршрут та час для подолання дистанції.

Про це повідомляє ITV.

Рівнянка Леся, одна із перших записалась на забіг разом зі своєю Церерою. За участь отримали медаль.

Там фанова була така дистанція 1 кілометр. МИ з Церою бігаємо трішечки більше, але на цей раз трошечки довелось нам і познімати тому там темп був не великий. В загальному вважаю такі акції  доцільними  і частіше хотілось б щоб частіше їх проводили, – розповідає учасниця забігу Леся Салямон.

Онлайн забіг із собаками проводився із дотриманням усіх рекомендацій на період карантину. Кожен учасник самостійно обирав місце, маршрут та час. На підтвердження цього, потрібно було зробити декілька фото чи відео.

“Учасників взагалі  було до 20. Частина місцевих,  а частина з Рівненської області. На сьогоднішній день, коли існує пандемія та є заборона на проведення масових заходів. Онлайн забіг це є найкращий варіант виходу коли кожен учасник самостійно обирає час, та маршрут. Вони між собою ніяк не пересікаються і це законно, – розповідає організатор забігу із тваринами Антон Латайчук.

Такі онлайн пробіжки із тваринами планують проводити і далі, адже за словами організатора людей та їхніх чотирилапих друзів потрібно підбадьорювати та мотивувати.