Незабаром у Рівненській обласній лікарні почне функціонувати новозбудоване приймальне відділення в обласній лікарні.
Як розповідає директор закладу Віктор Ткач, раніше пацієнт у важкому стані надходив у відділення, то персонал перевозив його у різні блоки та кабінети. Це не дуже зручно, адже вони розташовані по усій лікарні.
«За досить короткий період вдалось провести масштабну реконструкцію та збільшити площу нового приймального відділення до 1000 квадратних метрів. Це велике досягнення нашої лікарні», – розповідає Віктор Ткач.
May be an image of просто неба
Відділення буде ділитися на умовні зони – зелену, помаранчеву і червону.
У першій зоні буде розміщена зала очікування пацієнтів. Тут буде рецепція, де оформлятимуть планових хворих.
Друга, помаранчева, зона передбачає надання допомоги до 30 хвилин. Тут розміщені ендоскопічний, оглядовий та УЗД кабінети.
В червоній зоні будуть надавати термінову невідкладну допомогу для важких хворих. В цьому блоці розташовані реанімаційна та операційна палати.
Поряд із червоною зоною розташований спеціальний бокс – сюди заїжджатимуть одразу 2 автомобілі швидкої. Це дозволить персоналу лікарні оперативно доставити пацієнта у необхідну зону, де будуть проводитись медичні обстеження або операцій втручання.
«У відділенні вже встановлений супер сучасний та потужний комп’ютерний томограф. Він дасть можливість проводити високоякісні обстеження, для того, щоб оперативно і максимально точно встановити діагноз пацієнтові і направити його на подальше лікування. Ще планується поставка УЗД та МРТ апарату, а також ендоскопічного та лабораторного обладнання», – зазначає завідувачка приймального відділення Тетяна Волошка.
May be an image of у приміщенні
Також у відділенні є спеціальний інфекційний бокс для хворих на COVID-19. Саме ця палата обладнана спеціальним входом на вулицю. Це дасть можливість убезпечити «чисте» відділення від розповсюджування вірусу.
В оновленому приймальному відділенні дотримані усі вимоги інклюзивності. Тут є спеціально обладнаний пандус, поручні та тримачі.
May be an image of у приміщенні
Нагадаємо, реконструкцію проводять у межах програми “Велике будівництво”. На це було спрямовано понад 34 мільйони гривень, де більша частина із державного бюджету, решта – з обласного.