У рівненському Палаці дітей та молоді діє театр особливих акторів “Намисто”.
Перший виступ театру «Намисто» відбувся на сцені ПДМ під час участі у фестивалі творчості людей з інвалідністю “Парафест” у 2015 році з виставою “Ріпка на новий лад”.
May be an image of 1 особа та у приміщенні
“Інклюзія є важливим вектором в стратегії розвитку Палацу дітей та молоді. Нам важливо, щоб кожна дитина яка прийшла в стіни Палацу почувала себе комфортно під час навчального процесу, – говорить директор ПДМ Ірина Первушевська. – Мені дуже хочеться, щоб всі подивилися, наскільки це активна категорія громадян нашої країни, наскільки вони хочуть соціалізуватися і наскільки вони в змозі інтергуватися в наше суспільство”.
May be an image of 23 людини та люди стоять
У 2020-ому році театр взяв участь у Фестивалі театрів акторів з інвалідністю «Крила online». У травні в межах Благодійного марафону «З вірою в майбутнє» показали вистави онлайн. Далі в історії колективу були виступ в Луцьку, онлайн участь в Міжнародну фестивалі інклюзивного театру «Шлях», та перемога у всеукраїнському театральному конкурсі «Перевтілення». А також вдалий виступ на Міжнародному інтеграційному фестивалі «Сонячна хвиля», м. Київ.
2021 рік розпочався онлайн участю в «Театральному гепінінгу» з нагоди 80-річчя Палацу дітей та молоді.
Зараз колектив працює над постановкою пластичної вистави «Чайка на ім’я Джонатан Лівінгстон» Річарда Баха.