На Сарненщині, у Клесівській територіальній громаді, реконструювали дитячий садок.

Збільшити потужність закладу та реконструювати необхідні приміщення вдалось завдяки президентській програмі «Велике будівництво».

«Робимо усе для того, аби оновити та покращити мережу освітніх закладів області. Зокрема, минулого року завдяки «Великому будівництву» з’явилися 4 дитячих садки, з яких один – у Клесові. А цього року плануємо осучаснити ще 3 дитсадки – у Рівному, в селі Горбаків та смт Мізоч», – зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Всередині та ззовні заклад повністю готовий, аби прийняти перших вихованців оновленої групи. Загалом дитсадок буде відвідувати 160 дошкільнят.

«Тепер у нашого закладу є все, щоб стати місцем щасливого дитинства. Після реконструкції він став ще сучаснішим, зручнішим і теплішим. Важливим є те, що скоротилась черга, яка існує у дошкільні заклади району», – розповіла директорка дитсадка «Веселка» Тетяна Івануха.

Будівельники виконали внутрішні, сантехнічні та електромонтажі роботи. А також встановили в групах меблі, ліжка, столи, стільчики та шафи. Оновили й обладнання в харчовому блоці.

«Капітальний ремонт харчоблоку забезпечить заклад новим технологічним обладнанням, що дозволить поліпшити якість харчування та урізноманітнить страви для дітей. А 42 працівники садочка, в тому числі робітники харчоблоку, будуть забезпечені повноцінними та комфортними умовами праці», – зауважила Тетяна Івануха.

До слова, загальна кошторисна вартість реконструкції становить понад 2 млн грн. Гроші на реконструкцію залучали з різних джерел – з обласного бюджету розвитку та з бюджету Клесівської ТГ.