Сьогодні у Рівному відбулося відкриття навчально-практичного центру «Лабораторія інноваційних харчових технологій». Тут готуватимуть професійних кухарів, кондитерів, офіціантів та барменів.
Учні матимуть усі необхідні інструменти та нове обладнання. Кожен з них має своє робоче місце з необхідними інструментами та новим обладнанням. На базі цього закладу проходять кваліфікацію кухарі 5-го розряду та перекваліфікацію з усієї України.
May be an image of 2 людини та у приміщенні
Новий навчальний центр оснащений новітнім обладнанням, що використовують кухарі у провідних ресторанах. Кухарі продемонстрували увесь процес приготування страв.
May be an image of їжа та у приміщенні
«У 2012 році ми відкрили кондитерську лабораторію, її вартість на сьогодні становить понад 2 мільйони гривень. Тут є все для навчання кондитера – тістоміси, шафи де підходить тісто, пекарські шафи, аерографи кондитерські. Кожен учень тут має своє робоче місце, забезпечене усім необхідним», – зазначив директор державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» Віктор Рудик.
May be an image of 1 особа, стоїть та у приміщенні
Для присутніх влаштували дегустацію страв, приготовлених на базі новітнього обладнання.