Комп’ютерний томограф “CANON” 2020 року випуску почали встановлювати в приміщенні приймального відділення Рівненської обласної клінічної лікарні, яке перебуває на реконструкції. Це перше обладнання, яке тут почали монтувати.

160-зрізовий апарат дасть можливість медикам проводити високоякісні обстеження. Це діагностика інсультів, політравм, черепно-мозкових травм, травм черевної порожнини тощо.

«Вважаємо, що це логістично правильно розташувати таке обладнання саме в приймальному відділенні, адже так ми зможемо скоротити час пацієнта від моменту прибуття в нашу лікарню і до надання йому медичної допомоги в конкретному відділенні», – пояснив директор РОКЛ Віктор Ткач.  

Після завершення ремонтних робіт оновлене приймальне відділення матиме іншу назву – “Відділення невідкладної медичної допомоги” або ж “Emergency department”. У ньому розташують також інше необхідне обладнання. Це дасть можливість робити не лише КТ, а й МРТ-обстеження, ендоскопію, ультразвукову діагностику.

Нагадаємо, що Рівненська обласна клінічна лікарня – комунальне підприємство Рівненської обласної ради, яке потрапило до президентської програми «Велике будівництво», в рамках якої тут проводять реконструкцію приймального відділення. А це не лише ремонтні роботи, а й оснащення сучасним діагностичним обладнанням.