«Виставка під знаком 𝞹» відкрили у Рівненському обласному краєзнавчому музеї. Вона створена з експонатів фондової колекції музею, предметів, які зберігаються у шкільному музеї рівненської ЗОШ №11, а також з власних колекцій рівнян.
Ідея створити таку експозицію належить заступниці директора з обліку та збереження музейних цінностей Тетяні Самсонюк та заступниці директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №11 Тетяні Луцюк. Так організатори виставки хочуть привернути увагу школярів до цікавої та важливої галузі знань.
May be an image of у приміщенні
Над створенням експозиції спільно працювали старшокласники ЗОШ №11 та працівники музею Галина Данильчук, Ольга Юрчук та Тетяна Каук.
Школярі розповіли першим відвідувачам про видатних математиків, їх внесок у науку, а також про те, як розвивалася математична наука: від перших зарубок на палиці, рахівниці-абаку – до логарифмічної лінійки та сучасних електронно-обчислювальних машин.
May be an image of 2 людини та у приміщенні
Експозиція оформлена як стилізований математичний клас першої половини ХХ ст.. Тут зібрані предмети, які колись слугували школярам у вивченні математики, а для сучасних учнів є унікальними. Це старі дерев’яні парти, рахівниці, приладдя для креслення геометричних фігур, підручники різних років видані різними мовами.
May be an image of у приміщенні
До слова, виставку можна відвідати протягом місяця.