Кризовий центр, пожежна частина та 44 квартири для рятувальників – у Рівному добудують масштабне 5-ти поверхове депо вже до кінця цього року.
«Приміщення пожежного депо є найбільшим довгобудом Рівного. У 1991-му році розпочалися перші роботи, але дотепер справа не завершена до кінця. Це важливий об’єкт, який повинен зрушити з мертвої точки. Ми докладемо максимум зусиль, аби депо працювало на повну силу, а рятувальники заселилися в свої квартири вже до кінця цього року», – зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
За його словами, наразі готовність об’єкту складає 70%, однак попереду в будівельників ще багато роботи. Завершити довгобуд та ввести його в експлуатацію планують в рамках президентської програми «Велике будівництво» 2021.
Зокрема, потрібно провести внутрішні ремонтні роботи на 1 та 2 поверхах, прокласти усі необхідні комунікації. В майбутньому там розмістяться кризовий центр, пожежна частина, а також приміщення для навчань та чергового караулу.
Верхні 3 поверхи будуть житловими: наразі там обладнано 44 квартири для працівників ДСНС.
«Для закінчення будівництва вже виділено 1 мільйон гривень з обласного бюджету. Ще 6 мільйонів гривень мають надійти з інших місцевих бюджетів на умовах співфінансування», – зазначив Сергій Подолін.
Приміщення буде відповідати усім пожежним вимогам, міститиме евакуаційні виходи. Там обладнають спеціальні стоянки та виїзди для службових автомобілів.
Таке розташування пожежного депо на мікрорайоні «Північний» дасть можливість в рази скоротити час прибуття пожежно-рятувальної техніки до місця виникнення надзвичайної події.