Освітянки Ольга Чухілевич та Марія Никитюк пройшли відбір для міжнародного стажування “House of Europe”. З 6 по 14 березня проходила перша Лабораторія. 

“House of Europe” – це програма для творчого та професійного обміну між Європейським Союзом та Україною. Метою таких відвідин було вивчення кращих освітніх практик у школах Словаччини та Фінляндії.

Відбір пройшли заступник директора ЗОШ І-ІІІ ст.с. Піддубці Луцького району Ольга Чухілевич та заступник директора ЗОШ І-ІІІ ст.с. Баїв Луцького району Марія Никитюк. Однак у зв’язку з карантином організатори трансформували основну програму навчальних подорожей у формат онлайн-Лабораторій.

Дев’ять управлінців з різних областей країни змогли познайомитися з великим колом експертів з Польщі, Нідерландів, Словаччини, України. Учасники разом колегами працювали над викликами сьогодення.

За результатами захисту проектів перед європейськими та українськими експертами команда, яка представляла Волинь, отримала перше місце та персональні стипендії для професійного розвитку від House of Europe.

Довідка:

Програма “House of Europe” створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Вона фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю. “House of Europe” фінансує стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну.