В усіх регіонах України, у тому числі на Рівненщині та Волині, у період із 01 квітня по 30 вересня пройде  Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!». ЇЇ організовують шістнадцятий рік поспіль.

Акцію проведуть з метою закупівлі неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень.

У визначений термін проведення працюватимуть волонтери. Кожен з них матиме на собі бейдж – ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Зауважимо, що індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з тим, що на урні для збору коштів. Волонтери матимуть також наклейки-сердечка. Їх наклеюватимуть усім, хто кидатиме кошти до скриньки.

Також акцію проведуть в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах.

У дні фіналу акції – 25-26 вересня 2021 року в районах, містах областей України, обласних центрах України, місті Києві відбудуться святкові концерти за участю дитячих і молодіжних творчих колективів. Артисти на них виступатимуть безкоштовно, щоб показати свою підтримку акції. Концерт – це своєрідна подяка для кожного, хто тим чи тим чином приєднався до благодійного збору коштів задля допомоги дітям.

Крім концерту протягом дня відбуватимуться, також інші розважальні заходи, як, наприклад, аукціони, конкурси, змагання, марафони та паради, що сприятимуть святковій атмосфері проведення Акції.

Заохочення діяльності волонтерів Акції Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» України щорічно обирає найкращих волонтерів організовує у січні та липні-серпні поїздки до країн Європи, зокрема Польщі, Німеччини, Угорщини, Австрії, Чехії, Угорщини, Словаччини.

До слова, за 15 років діяльності фонду спільними зусиллями було зібрано 42 786 419,30 грн. За ці кошти придбали медичне обладнання й передали в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.