14 березня біля Рівного проведуть дитячі змагання з кінного спорту «Rivne «Baby rider» Cup».

Вони пройдуть у кінноспортивному клубі «Патріот», що с.Козлин по вул.Колгоспна 24. Змагання триватимуть з 10.00 до 15.00.

Понад 35 маленьких вершників готуються взяти участь в змаганнях візьмуть участь 35 маленьких вершників віком від 4-ох років. Це вихованці Школи верхової їзди для малюків «Baby rider» (КСК «Патріот»), спортивні пари з Тернопільської та Волинської областей.

Немає опису.

Їм потрібно буде пройти випробування виїздкою (керування вершника конем, виконання певних фігур і вправ) та конкуром (подолання перешкод). Вони проходитимуть маршрути різної складності залежно від віку і досвіду учасників.

Для тих, хто підтримуватиме учасників проведуть вікторину із призами. Для цього треба буде дати відповідь на питання про кінний спорт.

Також показові виступи влаштують дорослі вихованки КСК «Патріот» та багаторазова чемпіонка України з виїздки у програмі діти, юнаки, юніори, учасниця п’яти Чемпіонатів Європи та Етапів Кубку світу, майстер спорту Олександра Потієнко на коні Дакар.

Організаторами відкритого турніру «Rivne «Baby rider» Cup» стали КСК «Патріот», Федерація кінного спорту Рівненської області та Рівненська обласна державна адміністрація.