Виступи з гуртом «Антитіла», підкорення Палацу спорту, «Арени Львів» та дебют на телебаченні – зйомки в ювілейній програмі «Світського життя з Катериною Осадчою». А ще численні поїздки по Україні, творчі конкурси і модні тусовки стали звичайною частиною життя для акторів та актрис Театру Моди ARTMODELS.

Театр Моди – це унікальний для України формат, що поєднує хореографію, дефіле, VOGUE-позування, акторську гру в єдиному номері. Він виник у 2018 році як автономний творчий проект компанії ARTMODELS. Саме 3 березня вважається датою заснування. Тож до чергового Дня народження пригадали історію колективу, який налічує понад 40 акторів і актрис. Сформувалась також товариська ком’юніті батьків дітей Театру Моди, які створили власний клуб – MAMAFIA.

Театр Моди ARTMODELS

Театр Моди ARTMODELS – це перепустка за куліси, або на знімальний майданчик всеукраїнських телеканалів. Учасники основного колективу мають змогу працювати поряд з зірками шоу-бізнесу (гурт АНТИТІЛА, Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко, Андре Тан та інші).

Попри складний минулий ковідний рік, колектив зумів зберегти активність і поповнити свою скарбничку кількома проектами та подіями.

Наприклад, влітку юні рівняни виступили з гуртом «Антитіла» на концерті до 15-річчя «Світського життя з Катериною Осадчою», що транслювали на «1+1». Також Театр Моди отримав найвищу відзнаку на фестивалі «Таланти Карпат», що проводився в Буковелі. Самі організували і провели з дотриманням карантинних норм і обмежень модельний конкурс «TOP ARTMODELS», де показали колекції десятка рівненських брендів.

Театр Моди подорожує Україною і бере участь в різноманітних заходах, експериментуючи з форматами. Лише цього року колектив відвідував такі екскурсії на телеканал «1+1» і шоу «Танці з зірками», була велика поїздка в дендрологічний парк «Софіївка», а Підгорецький замок і Львів відвідали разом з учасниками соціального проекту «Можливості без меж». Встигли взяти участь в професійному проекті «Fashion day», відзнятись для модельного портфоліо в студії ARTMODELS.

«Наша мета – дати кожному можливість максимально проявитись, здобути цінний досвід і стати кращою версією себе. Щасливі, впевнені у собі молоді українці, красиві і талановиті – ось таких учнів ми виховуємо на території краси, гармонії і добра», – ділиться думками засновниця компанії ARTMODELS Оксана Ігас.

Ну а запам’ятається усім акторам та актрисам досвід зйомок у фільмі «Різдвяні Історії». За задумом режисерки-постановниці Оксани Ігас вихованці Театру Моди та їх батьки передали автентичні традиції святкування Різдва.

Театр Моди ARTMODELS

Фільм вийшов за підтримки Українського культурного фонду, а прем’єра відбулась у січні в кінопалаці «Україна». Робота отримала схвальні відгуки та оцінки глядачів та експертів.

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ