Рівнян та жителів області закликають допомогти у формуванні меню княжої доби. А саме поділитися архівними світлинами чи документами, які більше розповідають про смакові вподобання тих часів.

Про це пише ITV.

Відшукати рецепти княжої доби Любомирських і Острозьких та відродити кухню того періоду взялися на Рівненщині. Для цього вже проводять дослідження у музейних фондах та просять рівнян допомогти.

Як розповів голова ГО «Гільдія кухарів Рівненщини» Олександр Медведь, страви часів князів Любомирських та Острозьких – це величезний пласт кулінарної історії, яку варто вивчати, цікавитися та поширювати.

“Всі українські шефи зараз активно популяризують та відроджують старовинні рецепти. Ми представляємо Рівненщину на всеукраїнському рівні, а тому поставили за мету популяризувати саме нашу кухню. Якщо з повсякденними стравами класичної сільської їжі  нашого регіону ми працювали чимало, то зараз нас зацікавила княжа кухня від 16 аж до початку 20 століть”.

У 1723 році Рівне після частої зміни своїх власників разом ще з 30 містами та 435 фільварками перейшло до роду польських шляхтичів Любомирських. Воно залишалось у їх власності протягом 200 років до початку Другої світової війни.

“Багато історичних довідок та знахідок ми знайшли у Державному архіві Рівненської області. Тому вирішили продовжити свої дослідження у Львові, де зберігається особистий архів князів Любомирських”, – каже Олександр Медведь.

Для цього взялися за наукову підготовку. Нині гільдія співпрацює з науковцем та мистецтвознавцем Миколою Бендюком, аби максимально точно відтворити всю автентику: від рецептури і походження страв до посуду, на якому вони подавались.

“Ми вже частково знайомі зі стравами кухні Острозьких, по їх оригінальним рецептам ми готували каші, підливи, пекли пляцки та варили грушеві кваси, знаємо як подавали пиво з грінками та робити горілки. А тепер хочемо сформувати цілий збірник рецептів князів Любомирських. І не просто їх об’єднати, а й подавати у відповідному посуді. У співпраці з обласним краєзнавчим музеєм вже маємо приклади тарілок тієї епохи, все виміряли, сфотографували й віддали гончарам, аби мати усе готове”, – каже науковець Микола Бендюк.

За словами голови «Гільдії кухарів Рівненщини», усе вивчення старовинної кулінарної спадщини також фільмують. Але і це лише частина усіх планів.

Окрім того, просять рівнян та жителів області допомогти у формуванні меню княжого столу з 300-річним стажем. А саме поділитися архівними світлинами чи документами, які більше розповідають про смакові вподобання тих часів.

“Досить продавати у Рівному піцу та суші, нам потрібно розвивати гастротуризм зі своєю історією та автентикою. Франція, Італія, Польща, Чехія, Німеччина популяризують свою кухню, а ми чомусь чужу. Потрібно нарешті заявити про себе у світі!”, – закликають у Рівненській гільдії кухарів.