Відомий рівненський художник, живописець та педагог Анатолій Іваненко презентував свою нову картину «Ми усі родом з дитинства. Перша подорож, або Початок шляху». Усі охочі могли зустрітися з художником у галереї європейського живопису «Євро-Арт» 21 лютого.
Цю презентацію нової картини «Перша подорож, або Початок шляху» (полотно, олія; 105 см х 115 см)  рівняни чекали понад рік.
«Перша подорож, або Початок шляху» (полотно, олія; 105 смх115 см)
Зустріч з художником, за традицією, була у форматі «Gallery talks». Адже відомо, що картини живуть через дружнє спілкування, щоразу розкриваючись під поглядом глядача.
Також присутні мали змогу послухати спогади живописця. Попри реальність сучасної Луганщини, рідної для Анатолія Григоровича, його спогади напрочуд сонячні. І це не ностальгія за радянським дитинством, це ностальгія за Дитинством.
«У дитинстві дитинства не жаль. Не жаль його і в молодості. А от повертається воно до нас уже у зрілому віці щемливими спогадами», – переконаний майстер.
May be art of просто неба
Анатолія Іваненка з галереєю «Євро-Арт» пов’язує десятиліття співпраці. Усе почалося у 2011 році з презентації його картини «Годувальниця, або Вічний поклик». Відтоді, усі нові роботи знакового рівненського художника рівняни вперше бачать саме у стінах «Євро-Арту».