Поліцейські Рівненщини поступово оптимізовують роботу та працюють над покращенням якості надання поліцейських послуг. У цьому напрямі одним із наступних кроків стане створення у поліції фронт-офісів.

«Це буде не просто ремонт вестибюлю та облаштування рецепцій в приміщеннях поліції, а кардинально інший підхід до відвідувачів та запрошених, — констатував начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський. — Кожен громадянин зможе у поліції швидко отримати консультацію чи залишити звернення. Все це реєструватиметься у спеціальній електронній базі, а перебування громадян в поліції фіксуватиметься на відеокамери, що зможе якісно покращити надання сервісних послуг поліцією».

У цьому ж контексті на території Рівненщини продовжується втілення масштабного проєкту «Custody Records». Нині ця система відеонагляду вже використовується у Сарненському районному відділі поліції та триває робота над її впровадженням в  інших підрозділах поліції.

«Custody Records» потрібна для гарантування дотримання прав людини під час перебування в органі поліції, а система відеонагляду зможе захистити правоохоронців від можливих провокацій.