До Дня Святого Валентина у Луцькому та Рівненському зоопарках пройдуть акції. 14 лютого у закоханих відвідувачів буде можливість придбати два квитки за ціною одного за виконання особливих умов.
“Якщо ви йдете парою і підтверджуєте свої почуття поцілунком, то – купуєте один квиток на двох!”,  – розповідають у Луцькому зоопарку.
І додають, що безоплатним буде вхід для тезок святого покровителя свята – Валентин й Валентинів.
“Однак якщо вашу сіру буденність ще не осяяло сонце щирого й безмежного кохання, теж не сидіть вдома. Бо прийшовши у місце найкращого відпочинку на природі у межах міста, ви маєте шанс саме тут знайти ту єдину особливу людину. Не прогавте шансу! А ще справжня любов – то наші підопічні. Милуватися ними можна годинами, сповнюючи себе радістю та спокоєм”, – зазначили в зоопарку.
У Рівненському зоопарку для Валентинів та Валентин вхід також буде безкоштовним за наявності документів, що засвідчують особу. А от закохані, аби придбати два квитки за ціною одного, муситимуть виконати трохи інші умови:
  1. Зробити світлину на фотозоні “LOVE”;
  2. Опублікувати фото у мережах Instagram або Facebook та відмітити сторінку Рівненського зоопарку.

May be an image of текст «200 акция до дня святого валентина E усим, хто мае i̇м'я валентин(а) вхðд до зоопарку 14.02.21р. безкоштовний! (за наявност документв) якщо закохан. пари хочуть потрапити на територю зоопарку за одним квитком потрибно: 1. зробити свтлину на фотозони «LOVE> 2. викласти фото в мережи Instagram або Facebook та вi̇дмтити сторинку рівненського зоопарку»