13 та 14 лютого у центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки для мешканців та гостей Луцька відбудеться зимове дозвілля “Сніжна зима -2021”. 

Зокрема, у суботу, 13 лютого, з 11 години на центральній алеї відбудуться такі заходи як «Веселі санчата», «Грінч-санчата» та сімейні розваги «Найкреативніший сніговик» та «Снігова куля».

З 11 години тут розпочнеться пленер «Снігова скульптура». Зауважимо, що цей захід продовжиться ще і наступного дня.

А вже в неділю, 14 лютого, з 10 години лучани та гості міста зможуть відвідати алею зимових скульптур «Зимовий вернісаж».

Також цими вихідними у парку біля дамби усі охочі зможуть покататися на світломузичній сніговій гірці та взяти участь у зимових розвагах «Веселі гірки – дружні гутірки», які продовжаться ще й 15 лютого.

Прихильників здорового способу життя запрошують відвідати мультифункціональні спортивні майданчики на вулиці Глушець та площі перед входом до парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, де відбудеться загальноміська акція «Ранкова гімнастика» з професійним фітнес-тренером.

Біля Луцького зоопарку та дитячо-юнацької спортивної школи № 3 з 12 години можна буде взяти участь у відкритих тренуваннях з біатлону і тренуваннях їзди на лижах.

Протягом трьох днів, 13, 14, 15 лютого, усі охочі зможуть долучитися до онлайн флешмобу «Сніжний зимовий Луцьк» у соціальній мережі фейсбук та інстаграм департаменту сім’ї, молоді та спорту.