На Рівненській АЕС запроваджено унікальну Премію імені Володимира Коровкіна. Це – щорічна премія з метою вшанування пам’яті людини-легенди для усієї української атомно-енергетичної галузі, інженера, науковця Володимира Олександровича Коровкіна. Вручатиметься 25-го лютого щороку з нагоди дня народження атомника.

Про це пише сайт “Рівненські новини”.

Питання присудження Премії ім. В. Коровкіна розглянули на щорічній конференції трудового колективу РАЕС та звітній профспілковій конференції та підтримали одноголосно.

«Запровадження Премії першочергово є своєрідною даниною атомників почесному імені та пам’яті Володимира Коровкіна. Людини, котра спільно з колегами-однодумцями побудувала Рівненську АЕС та її місто-супутник», – розповідає заступник генерального директора Рівненської АЕС з персоналу Ігор Вітковський.

Фахівець додає, що Премія також є засобом морального і матеріального заохочення рівненських атомників. Це є відзнакою вагомого внеску у розвиток Рівненської АЕС, атомної енергетики, подякою за високоефективну, результативну працю і діяльність, розвиток експлуатаційної безпеки, впровадження сучасних методів управління.

Винагородою відзначатиметься масштабність та далекоглядність мислення кожного номінанта в прийнятті рішень, прихильність до розвитку та популяризації атомної енергетики, збереження професійних знань і навичок та обмін досвідом з молодим поколінням, запровадження у діяльності підприємства міжнародного досвіду з експлуатації та ремонту.