Щороку міська влада відзначає обдаровану молодь, талановитих дітей, провідних творчих, бібліотечних працівників та ветеранів галузі «Культура». Вчора, 8 лютого,  у виставковій залі Міського будинку культури їм вручили стипендії міського голови відповідно в межах «Програми розвитку культури в місті».

Цьогоріч стипендію міського голови отримали 23 учні шкіл естетичного виховання, учасники гуртків, студій клубних закладів міста – переможці престижних конкурсів, фестивалів, відмінники навчання, а також 13 провідних творчих, бібліотечних працівників, ветерани галузі «культура», які відзначились своєю активною участю у мистецькому житті міста, вагомими досягненнями на ниві естетичного виховання дітей, молоді.

Стипендія виплачується щомісячно, впродовж поточного року. У 2021 році встановлено такий розмір стипендії міського голови: обдарованій молоді, талановитим дітям – 23 особи по 570 грн/місяць кожному, працівникам галузі, провідним творчим, бібліотечним працівникам, ветеранам та працівникам галузі «культура»- 13 осіб по 875 грн/місяць.

Цьогоріч стипендіатами міського голови у категорії “Обдарована молодь стали: 

1. Бабейчик Віктор Віталійович – учасник зразкового аматорського ансамблю сучасного танцю «Едельвейсики» КЗ «Рівненський міський палац культури»( керівник Т. Лагнюк). 

2. Грисюк Іванна Антонівна – учениця 8 класу відділу народних інструментів (цимбали) КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача С. Мостового).

3. Єрьоміна Анна Віталіївна – учасниця зразкового ансамблю танцю «Полісяночка» КЗ «Міський Будинок культури» (керівник Є. Жемчугова).

4.  Жданюк Дмитро Олегович – учень 5 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Л. Федорова).

5. Келіг Татьяна-Аурора – учениці 7 класу відділу хорового  співу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача О. Огонь).

6. Кобилянська Оксана Олександрівна – методист КЗ «Рівненський міський палац культури».

7. Ковальчук Марина Романівна – учениця 6 класу за спеціальністю арфа КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача
І.Є. Гастратова).

8.   Козак Ольга В’ячеславівна – учениця  4 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Л. Гречко).

9. Мамедова Алсу Сархан кизи – учениця 4 класу фортепіано КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Н. Головко).

10. Матлах Вероніка Володимирівна – учениця 8 класу відділу духових та ударних інструментів (флейта) КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача К. Димченко).

 11. Матус Ольга Володимирівна – учениця  2 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача
А. Мартиненка).

12.Кухар Назар Олександрович – учасник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Сузір’я Едельвейс» КЗ «Рівненський міський палац культури» (керівник О.Присяжненко).

13.Левицька Даря Вадимівна – учасниця зразкового ансамблю танцю «Перлинка» КЗ «Міський Будинок культури» (керівник О. Жемчугова-Копилова).

14.Малютчик Максим Анатолійович – соліст народного аматорського ансамблю бального танцю «Флеш» КЗ «Рівненський міський палац культури» (керівники Р.Гриценюк та Д.Гриценюк).

15. Малютяк Назар Юрійович – учасник зразкового ансамблю танцю «Джерельце» КЗ «Міський Будинок культури» (керівник Н. Кірія).

16. Мартинюк Валерія Андріївна – учасниця зразкового естрадного хору «Кольорові ноти» КЗ «Міський Будинок культури» (керівник
С. Малько).

17. Нисинець Владислав Олегович – учень 6 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Т. Фіщук).

18. Павленко Олена Андріївна – учениця 4 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Р. Хвеся).

19. Соколовський Ярослав Олександрович – учень 5 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача М. Соколовської).

20. Стецюк Альона Олександрівна – учениця 4 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Т. Гусарук).

21. Стецюк Олександра Олександрівна – учениця 5 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Ж. Марцевої).

22.  Свиридюк Олександра Анатоліївна – солістка народного аматорського ансамблю танцю «Барви Лади» КЗ «Рівненський міський палац культури» (керівник В. Гарасимяк).

23. Сінькова Діана Олександрівна – учениця 4 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача І. Мартиненка).

Стипендіатами міського голови у 2021 році серед провідних творчих, бібліотечних працівників та ветеранів галузі стали: 

1.     Верстляр Алла Миколаївна – завідувачка відділу копитних тварин Рівненського зоологічного парку загальнодержавного значення.

2.     Войтович Оксана Олександрівна – старший викладач по класу скрипки Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.

3.     Голубчикова Світлана Костянтинівна – секретар КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2».

4.     Гриценюк Дарина Сергіївна – концертмейстер народного аматорського ансамблю бального танцю «Флеш» КЗ «Рівненський міський палац культури».

5.     Гринбокий Леонід Петрович – викладач КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа імені А.І. Мартиненка».

6.     Забута Борис Ізраїлович – керівник народного вокально-інструментального тріо «Стрібна терція» КЗ «Міський Будинок культури»

7.     Кузнєцова Валентина Вікторівна – завідувачка костюмерної КЗ  «Міський Будинок  культури».

8.     Музичук Олександра Василівна – бухгалтер Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.

9.     Нестерук Віра Феодосіївна – заступник директора з господарської роботи КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа імені А.І. Мартиненка».

10. Подолянчук Валентина Олексіївна – ветеран бібліотечної галузі Рівненської централізованої бібліотечної системи м. Рівне.

11. Федорчук Світлана Володимирівна – старший викладач музично-теоретичних дисциплін Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.

12. Шаульська Ірина Євгеніївна – керівник зразкового аматорського естрадного хору «Dar&B» КЗ «Рівненський міський палац культури».

13. Янушевська Тетяна Анатоліївна – заступник директора з навчальної роботи КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2».