За яким критерієм обрати якісний товар? Красива упаковка? Популярність бренду? Ціна? Це все не дає гарантій, як і укорінений стереотип, що іноземна продукція завжди хороша. Тому перш за все потрібно зважати на перевірки, які здійснювались щодо конкретного товару.

Нещодавно продукцію місцевого виробника ТМ “Щедрик” перевіряло Державне підприємство «Рівненський науково – виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Для випробування обрали чотири об’єкти, а саме: «Молоко коров’яче питне пастеризоване 2,6% жиру», «Сметана 15%», «Сніжок 3,6%» та сир Рівненський «Агропереробка».

Результат лабораторного дослідження показав, що в продукції, яку протестували – повна відсутність рослинних жирів. Отже, вона виготовляється без хімічних добавок і рекомендована до споживання.

Як зазначило керівництво підприємства ТМ “Щедрик”, такого роду перевірки для них норма і вони завжди відкриті для будь-яких інших досліджень.  Також ТМ “Щедрик” запрошує до подібної практики тестування продукції й інших місцевих виробників.

“Хочемо, щоб споживач точно знав, що у Рівному є гідна альтернатива будь-якому імпортному продукту. І якісно, смачно та доступно – це цілком реально, коли ціни прямо із заводу, від виробника, а ТМ “Щедрик” цьому сертифіковане підтвердження”, – розповідають на підприємстві.

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ