27 лютого у Луцьку пройде XIV Декламаторський конкурс польської поезії і прози.

Конкурс оголошують Департамент культури Луцької міської ради, Центр культури в Любліні, Товариство польської культури імені Тадеуша Костюшка в межах «Польсько-українських зустрічей майстрів слова».

Мета конкурсу – промоція польської літератури в Україні та української літератури в Польщі, а також інтеграція українців і поляків, вдосконалення артистичних вмінь, зіставлення творчих досягнень.

Лауреати конкурсу візьмуть участь у XIV Польсько-українських зустрічах майстрів слова. Їм організатори забезпечують місця проживання та харчування під час перебування у Луцьку.

Репертуар учасників має складатися з 2 поетичних творів чи їхніх фрагментів або з 1 поетичного твору та 1 фрагменту прози з польської літератури польською або українською мовою. Загальний час виконання не може перевищувати 6 хвилин.

Умови участі:

– мати повні 15 років;

– приготувати репертуар, якого учасник не представляв у попередніх конкурсах;

– до репертуару мають входити твори польської літератури польською або українською мовою. Виконавець може представляти лише одну інституцію (наприклад, навчальний заклад, будинок культури чи клуб);

– зголошення до участі відбувається до 23 лютого 2021 р. шляхом заповнення анкети учасника (безпосередньо або за телефоном).

Зголошення приймають: Наталія Катренчікова  (natalija.katrencikova@gmail.com), Софія Муляр (тел.: +38 0979874574, +38 0991787532).

Детальні умови конкурсу тут.