До свого четвертого сезону готується ковельський аматорський експериментальний театр-студія “10 ряд 10 місце”.

В планах – дві прем’єри.

“Ми, як ніколи, чекаємо на зустріч з нашими глядачами, адже майже рік живемо в умовах карантину. Сьогодні у нас активно ведуться репетиції музичної комедії за відомим твором Михайла Старицького “За двома зайцями”, – ділиться планами керівник театру Альона Малюга-Мельникова. – Це буде друга наша вистава з повноцінними хореографічними постановками. З нами співпрацює зразковий ансамбль народного танцю “Дзвіночок” (кер. Інна Темрук). Втім, актори теж вчаться танцювати разом. На глядача чекає феєричне, яскраве, цікаве, веселе дійство”.

Вона додала, що, крім того, дорослий склад театру має у творчих планах ще одну велику прем’єру, присвячену 150-річчю з дня народження Лесі Українки – трагедію у грецькому стилі «Касандра». Через складність і глибину матеріалу, масштаб самої постановки це стане й великим випробуванням та досвідом для акторів-аматорів.

Також за нову виставу взялись і у дитячій студії. Уже проходять кастинги на головні та ролі другого плану.

У колективу тепер є сторінка на сайті цифрового театрального архіву, що був ініційований та реалізується Національною спілкою театральних діячів України за підтримки Українського культурного фонду. Там можна ознайомитись з репертуаром студії, досягненнями, погортати фотогалерею, переглянути відео вистав, статті у пресі.