Міністерство юстиції України дозволило сімейним парам повторно проводити церемонію одруження. Одразу ж з’явилось багато охочих скористатись такою послугою.

Протягом 2020 року 227 подружніх пар скористались послугою “Ювілейне весілля”. Найбільше повторних шлюбних обрядів проведено у Рівненській області – 38, Київській – 24 та Волинській – 22, – пише “Українська правда.Життя”.

В усіх відділах ДРАЦС Міністерство юстиції України дозволяє усіх одруженим парам провести повтору, ювілейну шлюбну церемонію з вальсом Мендельсона, гостями і шампанським.

Як повідомляє Міністерство юстиції України, замовити послугу можна не тільки на ювілей і незалежно від того, скільки років подружжя прожило у шлюбі – 1 рік, 18 чи 50 років.

Зображення може містити: 1 особа
Фото зі сторінки Міністерства юстиції України у Фейсбук

Послугу можуть замовляти як сімейні пари, так і їх рідні чи друзі. Під час церемонії сімейним парам вручають навіть свідоцтво про шлюб. Щоправда, у ньому буде зазначено “повторно”.

“Проживши дружно і щасливо зі своїм обранцем 25, а може і 50 років, ви отримаєте можливість повторити обряд і нагадати собі про найщасливіший день вашого життя. Ви знову зможете сказати “так” своїй другій половинці та відчути ті незабутні емоції.Відсвяткувати ювілей шлюбу можна, замовивши у будь-якому ДРАЦСі країни повторну шлюбну церемонію”, – зазначає начальник Управління  державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська.